Abdi İpekçi Mah, Şht. Gaffar Okkan Cd. no: 80 Darıca/Kocaeli
tr

İp Büzgülü Çanta

Anasayfa » İp Büzgülü Çanta

Bez çantaların kullanımının yaygınlaşması ile birlikte bu çantaların farklı modellerinin hazırlanması da söz konusu olmaya başlamıştır. Elde taşımak üzere üretilen çantaların yanında sırt çantası olarak üretimi yapılan çantalar da bulunmaktadır. Sırt çantası olarak kullanılan ip büzgülü çanta modelleri çocuklar ve gençler tarafından en çok tercih edilen modellerdir.

Çanta satın alırken her konuda olduğu gibi bu konuda da hassas davranmak gerekmektedir. Doğaya zarar vermeyecek ve geri dönüşüm özelliğine sahip çantalar tercih edilmelidir. İp büzgülü çantalar kumaştan hazırlanmaktadır. Bu çantalar spor detayları ve kullanım amacı ile özellikle rahatlığı seven gençler ve çocuklar tarafında kullanılmaktadır.

İp Büzgülü Çanta  ve Farklı Tasarımları

Sırt çantası olarak tasarlanan ip büzgülü çantaların değişik modelleri bulunmaktadır. Bu çantaların ağız kısmını direkt olarak ip ile büzüp bağladığınız klasik modellerin yanında silindir şeklinde, kanvas model, gabardin model,  ham bez çanta ile yapılan büzgülü çanta, kuş  gözü detaylı ip büzgülü çantalar gibi çanta modelleri bulunmaktadır. Bu çantaların kişisel kullanım için tasarlanmış olanlarının yanında promosyon amaçlı tasarlanmış olanları da bulunmaktadır.

Promosyon çantalarda yapılacak olan bazı organizasyonların tanıtımı için çanta hazırlanabilmektedir. Ayrıca ip büzgülü çanta firmaların kendi reklamlarını yapmak üzere kullandıkları çantalardır. Bu çantaların üzerine baskısı yapılan markaların uzu süreli reklamı yapılmış olmaktadır.  Ayrıca bu çantaların su geçirmeyen özelliğine sahip olanları da vardır. İp büzgülü çantalar çok geniş bir model yelpazesine sahip bulunmaktadır.

İp Büzgülü Çantaların Kullanım Alanları

İp büzgülü çantaların kullanım alanlarına bakıldığında oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olduğu görülmektedir. Özellikle geziye çıkmak üzere olanlar için bu çantalar hem çok fazla malzemeyi içine alması hem de taşınmasının kolaylığı sebebiyle tercih edilmektedir. Gençlerin ve çocukların kıyafetleri ile uyum olan bu çantalar aynı zamanda bazı ürünlerin koruyucu malzemesi olarak da kullanılmaktadır.  İp büzgülü çanta modelleri spor kıyafet giymeyi sevenlere ve rahatlığı ön plana alanlara uygun çantalardır. Çantalarda özel üretimler de bulunmaktadır. Reflektörlü çanta modelleri bu modellerden bazılarıdır. Üzerine istenilen resmin veya baskının yapılması sebebiyle kullanım alanı daha da genişletilmektedir.

İp Büzgülü Çanta Örneklerimiz

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: