Abdi İpekçi Mah, Şht. Gaffar Okkan Cd. no: 80 Darıca/Kocaeli
tr

Ham Bez Çanta

Anasayfa » Ham Bez Çanta

Doğayı koruma adına yapılan çalışmalardan en etkili olanlarından biri poşetlerin kullanımının mümkün olduğunca azaltılmasıdır. Bu konuda ham bez çanta tasarımların devreye girmesi ve bu çantaların kullanımının arttırılması tabiatı koruma adına çok etkili bir adım olarak gösterilebilir. Bu çantalar diğer bez çantalara oranla çok daha sağlıklı olarak üretilmektedir. Bunun sebebi ham bez çantalar %100 organik olarak üretilmektedir. İçerisinde sağlıksız olan ve insan sağlığını tehlikeye sokacak maddelerin bulunmaması sebebiyle bu çantalar çok faz tercih edilmektedir.

Ham Bez Çanta Neden Farklıdır?

Bez çantaların yapımında kullanılan kumaşların dokunma özelliğinden kullanılan ipliğin cinsine kadar pek çok özellik kumaşın ortaya çıkışında etkili olmaktadır. İşlenmiş kumaşlarda kumaşın boyası kumaşta farklılık oluşmasını sağlamaktadır. İşlenmemiş kumaşlarda ise bu farklılık meydana gelmez ve işlenmemiş kumaşların temizliğinde kullanılan temizleyiciler kumaşa zara vermez. Ham bez çanta fiyatları işte bu işlenmemiş kumaşlardan üretilmektedir. Bu çantalar geri dönüşüm açısından da uygun olup tabiatın korunması için tercih edilmesi gereken çantalardır.

Ham bez çantaların özelliklerine bakıldığında bu çantalar ekru renkte,%100 pamuktan üretilmektedir. 41-42 tel olarak dokuma sıklığı bulunmaktadır. Böylece bu çantalar kullanımı sırasında yıkanabilmekte ve yıkandığında da herhangi bir bozulma söz konusu olmamaktadır. Uzun süreli kullanımlara uygun olarak tercih edilmektedir.

Ham Bez Çanta Kullanım Alanları

Bez çantaların kullanım alanları her geçen gün genişlemeye devam etmektedir. Ham bez çanta tasarımları ise daha sağlıklı ürün kullanmak isteyenlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Bu çantalar promosyon sektörü tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Ham bez kumaş malzemesi ile bez çanta, kese yapımı ve ayakkabı torbası yapılmaktadır. Ham bez çantalar günlük yaşamda alışverişlerde kullanılmaktadır.

Ayrıca bu çantalar özel günler için alınan hediyelerin verilmesinde de kullanılabilir. Torba şeklinde tasarlanan çantalar sırt çantası olarak kullanılmaktadır. %100 pamuk olması sebebiyle bu çantalar sağlıklı ürünler olarak bebeklerin malzemelerinin taşınmasında bebek çantası olarak rahatlıkla kullanılabilmektedir. Şık ve bir o kadar da sağlıklı çanta kullanımını yaygınlaştırmak için ham bez çanta modelleri tercih edilmelidir. Böylece gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılması mümkün olacaktır.

Ham Bez Çanta Örneklerimiz

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: