Abdi İpekçi Mah, Şht. Gaffar Okkan Cd. no: 80 Darıca/Kocaeli
tr

Bez Çanta Modelleri

Anasayfa » Bez Çanta Modelleri

İnsanların sağlığını koruma adına zararlı malzemelerden yapılmış olan çantaların yerini sağlıklı ürünlerden üretilmiş olan ürünler almaktadır. Bez çanta bu alanda üretimi yapılan çantalar arasında yer al almaktadır. Doğa dostu olarak üretilen bu çantalar aynı zamanda dayanıklı olması ile de ön plana çıkmaktadır.  Bu çantalar geri dönüm özelliğine sahip olması ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu çantaların kullanıldığı yerler ve kullanım amaçları değişiklik göstermektedir.

Bez çantalar günlük ihtiyaçların karşılanması için kullanılabileceği gibi özel kullanım alanları ile de kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu çantaların tasarımları ve üzerindeki desenler amacına bağlı olarak da değişiklik göstermektedir. Bez çantaların kullanım ömrü üretiminde kullanılan kumaşın türüne göre değişmektedir.

Bez Çanta Tasarımı

Çantalar artık hayatımızda çok daha fazla yer kaplamaktadır. Bunun sebebi plastik malzemeden yapılan poşetlerin kullanımının azalmasını sağlamak amacıyla yapılan çalışmalardır. Pazardan market alışverişine kadar artık birçok işimizde bez çantalar kullanılmaktadır. Bu sebeple bez çanta üretiminde büyük bir artış söz konusu olmaktadır. Çantaların satışının artması ve gelen talebin karşılanması adına farklı zamanlarda ve işlerde kullanılmak üzere bez çanta tasarımları yapılmaktadır.

Bez çantaların yapımında kullanılacak kumaşlar çantanın kullanılacağı alana göre farklılık göstermektedir. Kanvas çanta, gabardin çanta, kumaş çanta gibi farklı modellerin hazırlanması için farklı kumaşlar kullanılmaktadır. Çantaların üzerine farklı desenler ve logolar basılabilir. Böylece çantalar rengarenk bir hal alacaktır.

Promosyon Amaçlı Kullanılan Bez Çanta Modelleri

Doğa dostu bez çantanın kullanımının arttırılması ve insan sağlığının korunmasına destek olmak amacıyla firmalar kendi reklamlarını yapmak üzere promosyon bez çanta yaptırabilirler. Böylece hem tabiatın korunmasına katkıda bulunacak hem de firma kendi reklamını yapmış olacaktır. Bu amaçla tasarlanan bez çantalar günlük yaşamımızda yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu çantalar firmalar adına markanın bedava reklamının yapılması anlamına gelmektedir.

Bez Çantaların Kullanım Alanları

Çantalar günlük yaşamımızda insana kolaylık sağlayan ürünlerdir. Poşetlerin kullanımdan kalkması için promosyon bez çanta kullanımının artması gerekmektedir. Bez çanta pek çok alanda bize kolaylık sağlamaktadır. Günlük işlerimizde ve alışverişimizde kullandığımız bez çantalar dayanıklı olarak hazırlanmaktadır. Bez çantalar hediye vermek amacıyla da kullanılmaktadır. Özel günlerde aldığınız hediyenizi bu çanta ile verebilirsiniz.

Bez Çanta Örneklerimiz

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: